Search
Close this search box.

O kancelarii

o kancelarii - zdjęcie wagi

Nazywam się Aleksandra Sikorska-Senkowska i jestem adwokatem.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku „Prawo” na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego. Kolejno, w latach 2020 – 2022 odbyłam aplikację adwokacką przy Izbie Adwokackiej w Opolu, zakończoną pozytywnie zdanym egzaminem adwokackim. Ponadto, w 2023 r. nabyłam również uprawnienia mediatora sądowego i pozasądowego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z jedną z renomowanych Kancelarii w Opolu, jeszcze przed rozpoczęciem odbywania aplikacji adwokackiej. Ponadto, już w trakcie studiów prawniczych angażowałam się w pomoc prawną pro bono, udzielając bezpłatnych porad prawnych w ramach studenckiej poradni „Klinika prawa”. 

Obecnie prowadzę indywidualną Kancelarię Adwokacką w Opolu i jestem wpisana na listę adwokatów pod numerem: OPO/ADW/403. 

Moja Kancelaria oferuje pomoc prawną oraz kompleksową obsługę prawną Klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

Reprezentuję swoich Klientów w sprawach z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa spadkowego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa upadłościowego oraz prawa karnego, w tym prawa karnego wykonawczego i prawa wykroczeń. 

Świadczę pomoc prawną na terenie całego kraju, w szczególności na obszarze województwa opolskiego, śląskiego oraz dolnośląskiego.

Poza spotkaniami stacjonarnymi w Kancelarii w Opolu, oferuję pomoc prawną w formie zdalnej, za pośrednictwem rozmowy telefonicznej, wymiany e-maili, czy też poprzez spotkanie online dzięki Microsoft Teams, Skype czy WhatsApp. Dzięki tym nowoczesnym metodom porozumienia się na odległość, udzielam porad prawnych na terenie całego kraju.

Co więcej, w wyjątkowych sytuacjach, z uwagi na szczególny interes Klienta, który nie jest w stanie spotkać się ze mną osobiście w siedzibie Kancelarii w Opolu, istnieje możliwość umówienia spotkania w miejscu zamieszkania Klienta.

Ponadto, istnieje także możliwość umówienia spotkania poza stałymi godzinami pracy Kancelarii, po wcześniejszej konsultacji telefonicznej czy mailowej.

Zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie,

Adwokat Aleksandra Sikorska-Senkowska

Scroll to Top